Żłobek Kraina Uśmiechu

Wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonym przez Wójta Gminy Czernichów pod numerem 1/2013.

Żłobek „Kraina Uśmiechu” to bezpieczne i przyjazne maluchom miejsce. Gwarantują to kameralna atmosfera (małe grupy żłobkowe), kolorowe i przytulne wnętrza oraz wychowawcy doświadczeni w pracy z najmłodszymi dziećmi.

Zapewniamy maluchom inspirujące i rozwijające zabawy, ale przede wszystkim robimy co w naszej mocy, by zaspokoić wszystkie ich potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i opieki. Ważną rolę odgrywa tu odpowiednio przygotowana kadra, dla której praca z małym człowiekiem niesie za sobą poczucie misji, a nie jedynie obowiązku. O bezpieczeństwo naszych podopiecznych dbają osoby z wielkim sercem i troskliwym podejściem do dzieci.

Maluchy kończące etap żłobkowy mogą kontynuować edukację w naszym przedszkolu. To bardzo korzystne rozwiązanie zarówno dla dzieci, które znają już otoczenie, jak i dla rodziców, którzy zyskują pewność, że ich pociechy trafią pod dobrą opiekę.

Nasza kadra

mgr Małgorzata Stastny
nauczyciel dyplomowany,
wychowanie przedszkolne,