Jak uczymy?

Nasze przedszkolaki w Krainie Uśmiechu

We wrześniu 2011 roku przedszkole Kraina Uśmiechu jako pierwsze w Krakowie wdrożyło system iPrzedszkole – nowoczesne narzędzie zapewniające sprawną i łatwą komunikację Rodziców z pracownikami przedszkola. System służy także do ewidencji danych i bezpiecznego prowadzenia rozliczeń finansowych. Z powodzeniem wykorzystujemy go także w oddziale przedszkola Kraina Uśmiechu w Rybnej.

Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą skorzystać z darmowej aplikacji iPrzedszkole Mobile, dostępnej do pobrania w sklepie Google Play.

W systemie iPrzedszkole znajduje się moduł Panel Rodzica, dzięki któremu możliwe są:

• szybki dostęp do aktualnych informacji o płatnościach,
  • wgląd do historii wpłat,
  • wydrukowanie przelewu,
  • zgłoszenie nieobecności dziecka w przedszkolu, niezależnie od pory dnia,
  • sprawdzenie jadłospisu na najbliższy tydzień,
  • efektywna komunikacja z przedszkolem za pomocą internetowej tablicy ogłoszeń przedszkolnych,
  • przekazywanie wiadomości dyrektorowi i nauczycielom.

jak uczymy

Platforma online iPrzedszkole

Dzięki wdrożonej przez nas internetowej platformie iPrzedszkole, rodzice mają możliwość pozostania w stałym kontakcie z dyrekcją, sekretariatem i nauczycielami. iPrzedszkole to nowoczesne narzędzie, które nie tylko usprawnia wzajemną komunikację, lecz także daje rodzicom dostęp do takich informacji jak jadłospis na najbliższy tydzień. Umożliwia również łatwe i szybkie zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu o dowolnej porze dnia. Ponadto platforma służy do ewidencji danych i bezpiecznego prowadzenia rozliczeń finansowych wraz z wglądem do historii wpłat.

Rodzice korzystający ze smartfonów z systemem Android mogą pobrać iPrzedszkole jako aplikację mobilną dostępną bezpłatnie w sklepie Google Play.

System iPrzedszkole?

Jako pierwsi w Krakowie, od września 2011r. wdrożyliśmy nowoczesne narzędzie – system iPrzedszkole.
System ten pełni funkcję informacyjno-komunikacyjną w kontaktach z rodzicami. Służy do ewidencji danych i bezpiecznego prowadzenia rozliczeń finansowych.

Moduł Panel Rodzica systemu iPrzedszkole pozwala Rodzicom na:

•  dostęp online do bieżących informacji o płatnościach
  •  monitorowania historii wpłat, wydrukowania przelewu
  •  zgłoszenia nieobecności dziecka w przedszkolu niezależnie od pory dnia
  •  dostęp do informacji o jadłospisie na najbliższy tydzień
  •  realizację efektywnej komunikacji z przedszkolem za pomocą modułu internetowej tablicy ogłoszeń przedszkolnych
  •  przekazywanie informacji dyrektorowi i nauczycielom

Dla smartfonów z systemem Android została przygotowana bezpłatna aplikacja iPrzedszkole Mobile - do ściągnięcia w sklepie Google Play.

System iPrzedszkole