Aktywny rodzic

Choć naszym priorytetem jest zapewnienie przedszkolakom jak najlepszej opieki i stworzenie im przyjaznej, życzliwej atmosfery, to bardzo dbamy także o dobrą współpracę z ich rodzicami. Relacje przedszkole-rodzice opieramy na zaufaniu, cierpliwości, szczerości i wyrozumiałości. Wstępem do zbudowania takiej właśnie relacji są choćby dwutygodniowe zajęcia adaptacyjne dla kandydatów do naszego przedszkola i ich rodziców.

Jesteśmy przekonani, że rodzice powinni być aktywną częścią naszej społeczności, dlatego regularnie uczestniczą oni w wydarzeniach i uroczystościach odbywających się w placówce „Kraina Uśmiechu”. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się zajęcia otwarte, wspólnie realizowane projekty edukacyjne, okolicznościowe imprezy przedszkolne czy sobotnie turnieje szachowe.

Zachęcamy rodziców do korzystania z możliwości konsultacji z nauczycielami oraz takimi specjalistami jak psycholog czy logopeda.

przedszkole kraina uśmiechu logo