Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Jako „Kraina Uśmiechu” prowadzimy działalność już prawie 30 lat. W ciągu tego czasu edukację w naszych przedszkolach ukończyło ponad 1500 otwartych na świat, bystrych i dobrze funkcjonujących w społeczeństwie dzieci.

Wierzymy w potencjał drzemiący w każdym z naszych podopiecznych. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje dzieci, czyli m.in. ciekawość świata, łatwość przyswajania nowych informacji i zdobywania umiejętności do zapewnienia im wszechstronnego rozwoju: społecznego, fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego. Realizujemy nasze cele wykorzystując twórcze, niekonwencjonalne metody pracy, angażujące najmłodszych do nauki.

Bogata oferta zajęć podstawowych i uzupełniających nie pozwala naszym wychowankom się nudzić. Wśród nich znajdują się:

• codzienna nauka języka angielskiego,
  • gra w szachy z międzynarodowym mistrzem,
  • nauka pływania,
  • warsztaty w pracowni komputerowej,
  • zajęcia z kodowania i programowania z wykorzystaniem iPadów!

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nie tylko podstawę programową. Nieustannie dopracowujemy autorskie programy i realizujemy projekty edukacyjne, które wspomagają indywidualny proces rozwojowy naszych przedszkolaków i wydobywają z nich największe zdolności. Rozwój zdolności twórczego myślenia i kreatywności u dzieci to dla nas zadania priorytetowe, które wypełniamy w atmosferze zabawy. Nie od dziś wiadomo, że nie ma dla dzieci lepszej formy nauki niż nauka przez zabawę!

Warto wybrać „Krainę Uśmiechu” by zyskać pewność, że Państwa pociechy trafią pod opiekę kompetentnej, pełnej zrozumienia i cierpliwości kadry. Nasza szczera troska o dobre samopoczucie przedszkolaków przejawia się także w dbaniu o zaszczepienie w nich nawyków zdrowego stylu życia. Realizujemy m.in. program przyrodniczy, w ramach którego organizujemy ciekawe wycieczki, nie zapominając o stwarzaniu naszym wychowankom możliwości bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Każdego roku organizujemy pięciodniowy wyjazd na „Zielone Przedszkole”, który jest zawsze wielką przygodą dla naszych podopiecznych.

jak uczymy

NASZE PRZEDSZKOLAKI:

• lubią swoje przedszkole
  • są spontaniczne
  • mają wysoko rozwinięte możliwości umysłowe
  • nie boją się nowych wyzwań
  • znają swoje prawa i obowiązki
  • zadają pytania
  • chętnie eksperymentują
  • wierzą, że chcieć – to móc
  • lubią przebywać na świeżym powietrzu
  • szczerze się śmieją i chętnie żartują
  • pomagają sobie wzajemnie

NASI ABSOLWENCI:

• są świetnie przygotowani do kontynuacji nauki w szkole
  • posługują się ładną polszczyzną
  • czytają ze zrozumieniem
  • potrafią formułować opinie
  • znają j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • dbają o własne zdrowie i środowisko
  • znają zasady savoir-vivre
  • wykorzystują komputer do nauki i zabawy
  • są sprawni fizycznie
  • potrafią pływać
  • są odpowiedzialni za siebie i innych
  • są przedsiębiorczy i aktywni
  • potrafią pogłębiać zdobytą wiedzę i rozwijać nowe umiejętności
  • znają swoje miejsce w Europie i świecie
  • mają rozwinięte umiejętności interpersonalne.